Wyroby w słoikach

Bigos w słoiku

wyroby w słoikach

To tradycyjny bigos z kiełbaską stworzony według staropolskiego przepisu gospodyń domowych. To produkt dla smakoszy tradycyjnej kuchni. Całość zawarta w szczelnie zamkniętym i jakże estetycznym słoiku.
czytaj więcej

Dworska z zielonym pieprzem

Mięso wieprzowe

Konserwa składająca się z kiełbasy wieprzowej, grubo rozdrobnionej, krojonej w kostkę i peklowanej. Wyjątkowa mieszanka przypraw z dodatkiem zielonego pieprzu nadaje jej wyjątkowy aromat i smak. 
czytaj więcej

Filet z kurczaka z Pniowskiego Spichlerza

Mięso drobiowe

Cały filet z piersi z kurczaka w towarzystwie naturalnych przypraw tj. czosnek, cebula, suszone pomidory.. tworzą pyszne i szybkie danie. Idealnie nadaje się również na długie podróże do spożycia na zimno.


czytaj więcej

Golonka z Pniowskiego Spichlerza

Mięso wieprzowe

Konserwa z całego mięśnia golonki wieprzowej. Produkt wysokiej jakości z kompozycją naturalnych przypraw. Wyjątkowy smak i aromat stworzyliśmy na podstawie tradycyjnego, rodzinnego przepisu.
czytaj więcej

Karczek z zielonym pieprzem z Pniowskiego Spichlerza

Mięso drobiowe

Gruby kawałek karczku wieprzowego, naturalne przyprawy tj. czosnek czy pieprz zielony w ziarnach tworzą idealną kompozycję konserwy dla smakoszy tego rodzaju mięsa. To szybkie, proste i smaczne danie do spożycia bezpośrednio na zimno i na gorąco.
czytaj więcej

Kiełbasa domowa w słoiku

Mięso wieprzowe

Kiełbasa wieprzowa w słoiku, charakteryzująca się ciekawym smakiem co zawdzięcza naturalną kompozycją przypraw. Idealny w podróży na kanapki, śniadania i kolacje.
czytaj więcej

Kiełbasa wieprzowa ze szczypiorkiem

Mięso wieprzowe

To kompozycja średnio rozdrobnionego mięsa wieprzowego i przypraw. Niepowtarzalny smak i aromat nadaje jej szczypiorek, czosnek jak i gorczyca.


czytaj więcej

Krauza mięsa ze smalcem

Mięso wieprzowe

Produkt, który zachwyca swoją wyjątkowością nawet bardzo wymagających koneserów. To wyjątkowe połączenie mięsa wieprzowego i naturalnych przypraw. Doskonale sprawdza się w towarzystwie kiszonego ogórka.
czytaj więcej

Pasztet szefa w słoiku

Mięso wieprzowe

Delikatny i smarowy pasztet wieprzowy w słoiczku, który można zabrać w podróż, ale nie tylko. Świetnie współgra ze świeżym pieczywem. Doskonały do śniadania i kolację.


czytaj więcej

Przysmak drobiowy

Mięso drobiowe

To idealny produkt dla smakoszy wyrobów drobiowych. Wyrazisty smak mięsa drobiowego z kurczaka został wzbogacony suszonymi pomidorami, czosnkiem i cebulą. Idealna konserwa do spożycia na zimno. 
czytaj więcej

Schab z Pniowskiego Spichlerza

Mięso schabowe

Pikantno-ziołowa konserwa zawierająca cały kawałek mięśnia schabu ręcznie krojonego. Doprawiona garścią naturalnych przypraw tj. pieprz, majeranek, cebula 
i czosnek. Całość szczelnie zamknięta w słoiku.
czytaj więcej

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem